odborný konzultant pre Bratislavu

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacpriemerný mesačný príjem od 2000,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešná firma, plná úspešných ľudí!

Chcete zažiť úspech? Ste tu správne!

Sme PSS, Prvá stavebná sporiteľňa, s najvyšším podielom na trhu a zaradili sme sa do rebríčka TOP 3 finančných inštitúcií poskytujúcich produkty na financovanie bývania.

Pridajte sa k nám a naučíme Vás, ako sa stať expertom na financovanie bývania.

Čo bude Vaša úloha v tíme na pozícii obchodný zástupca:

  • spravovať klientske portfólio PSS
  • samostatne viesť obchodné rokovania
  • vyhľadávať nových klientov
  • aktívne hľadať a ponúkať klientom riešenia v oblasti financovania bývania
  • realizovať obchodné ciele v oblasti sprostredkovania predaja produktov PSS
  • budovať tímovú spoluprácu

Čo ponúkame:

  • komplexné portfólio produktov
  • stabilné pracovné miesto - kancelária, notebook, databáza klientov
  • administratívnu a právnu podporu
  • bezplatnú certifikáciu v NBS
  • odborné vzdelávanie a školenia na rozvoj obchodného potenciálu
  • atraktívnu províznu schému, motivačné súťaže, TOP kluby, teambuildingy
  • podporu pre začínajúcich obchodných zástupcov - finančná podpora, mentor
  • videoporadenstvo - online komunikácia s klientom
  • bezplatnú marketingovú podporu
  • flexibilný pracovný čas
  • prácu na živnosť alebo ako právnická osoba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vítame ekonomické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím nás oslovíte:

  • ste ľudský, empatický, svedomitý, sebavedomý
  • máte príjemné vystupovanie
  • máte obchodného ducha
  • chcete na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa
  • viete pracovať samostatne, ale rozumiete dôležitosti tímovej spolupráce
  • už teraz sa tešíte na stretnutia s klientom
  • máte minimálne SŠ vzdelanie s maturitou

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Belánska
E-mail: poslať životopis