Java Analytik - vývojár SW (junior/senior)

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bajkalská 30, P.O.Box 48, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza požiadaviek
• Udržiavanie / Dokumentácia / Rozvoj SW riešení
• Implementácia riešení v jazyku JAVA
• Participácia na testovaní vytvorených riešení
• Práca s modernými technológiami v menšom teame vývojárov
• Vývoj SW použitím agilných metód

• pružná pracovná doba
• sociálny program pre zamestnancov
• stravovanie vo vlastnej podnikovej jedálni
• bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky
• zamestnanecké úvery so zvýhodnenými úrokovými sadzbami
• zvýhodnené poplatky na produkty banky a ďalšie benefity

• životopis v slovenskom jazyku, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• SQL (DB2, MS SQL)
• JEE (servlet / JSP / webservice (SOAP, Rest) / JPA)
• Spring
• Javascript (jQuery)
• html, css
• VCS (SVN)

Výhodou:
• Websphere application server
• Maven

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čiháková
E-mail: poslať životopis
ID: 2547128  Dátum zverejnenia: 18.11.2016