Zamestnanec telefonického kontaktného centra (zastupovanie RD)

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bajkalská 30, Bratislava
Termín nástupu
15.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto je obsadzované na dobu určitú, t.j. do 04.07.2018

• poskytovanie telefonických informácií klientom, obchodným zástupcom PSS a kooperačným partnerom
• zabezpečovanie odborného poradenstva v problematike stavebného sporenia a úverov pre obchodných zástupcov PSS
• dohodnutie obchodu s klientom a príprava návrhu zmluvy
• sprostredkovanie stretnutí klientov s obchodnými zástupcami
• zakladanie výplat na základe telefonických a písomných žiadostí
• vykonávanie vybraných zmien v zmluvách na základe telefonických a písomných žiadostí
• vybavovanie e-mailových dotazov a požiadaviek
• oprava údajov v databáze klientov

• pružná pracovná doba len počas pracovných dní (8-17 hod.), sviatky a víkendy voľné
• stály fixný plat + možnosť odmeny za uzatvorený obchod, po splnení nastavených cieľov možnosť získať zaujímavú koncoročnú odmenu
• komplexné zaškolenie do stavebného sporenia a úverov, pravidelné zvyšovanie odbornosti a vzdelávanie zamestnanca
• spolupráca s odbornými úsekmi spoločnosti a neustály osobnostný rast v bankovom odvetví
• práca v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve
• stravovanie vo vlastnej podnikovej jedálni
• bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky
• zamestnanecké úvery so zvýhodnenými úrokovými sadzbami
• zvýhodnené poplatky na produkty banky a ďalšie benefity

• životopis, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• kultúrne vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
• proklientské a asertívne správanie
• orientácia na kvalitné riešenie požiadaviek klientov
• schopnosť zaujať klienta
• prax v call-centre v oblasti telefonického poradenstva alebo v oblasti predaja bankových produktov vítaná

špecializovaná banka na podporu bývania

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 30, P.O.Box 48
829 48 Bratislava
ID: 2244488   Dátum zverejnenia: 26.10.2017