Vozmajster pre nákladné vlaky

Prvá Slovenská železničná, akciová spoločnosť

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
8 EUR/hod.Základná hodinová sadzba: od 8,- €/ hod. brutto, plus príplatky za sviatky a prácu v noci v zmysle Zákonníka práce. Výška mzdy sa odvíja od schopností a skúseností osloveného kandidáta a jej výška sa upresní na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva technické prehliadky KV pri styku dopravcov a výber KV na nakládku, ich opakovanie pri náročných technologických podmienkach
• identifikácia a evidencia zistených závad na KV
• vystavuje protokoly o zistených závadách v zmysle príslušných predpisov
• v zimnom období udržuje zariadenia v zmysle opatrení na zimnú prevádzku
• podávanie informácií dispečerskému aparátu a nadriadeným o vzniknutých odchýlkach a závadách
• navrhuje na základe vlastných poznatkov optimalizáciu pracovných postupov pri posune KV
• spolupracuje s pracovníkmi ostatných firiem (ktorým poskytujeme služby)
• vykonávanie ďalších prác súvisiacich s funkciou a zodpovedajúcou kvalifikáciou

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer
- bezplatné odborné školenia na výkon práce
- pravidelné lekárske prehliadky
- diéty
- flexibilný pracovný čas
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu, nám zašlite svoj motivačný list a životopis. Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí disponujú potrebnými oprávneniami a spĺňajú podmienky pre výkon funkcie vozmajster. Pohovory sa budú uskutočňovať v kancelárií v Leviciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske/ doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť č. 50 - ŽSR
- skúška BOZP v podmienkach železničnej prevádzky
- § 23 Poučená osoba
- zdravotná a psychická spôsobilosť v zmysle vyhlášky MDPaT 245/2010
- znalosť maďarského jazyka VÝHODOU
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- ochota vzdelávať sa
- pozornosť, spoľahlivosť, logické myslenie

PSŽ, a. s. je úspešná firma pôsobiaca na dráhach v Rumunsku, Maďarsku, Slovensku a v Česku. Prevádzkuje 8 najmodernejších rušňov rady TRAX a Siemens Vectron.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4085569  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.