Vedúci/-a plniacej stanice, logista

PRVÁ SLOVENSKÁ PROPANBUTANOVÁ SPOLOČNOSŤ, a.s.

Miesto práce
Ul. SNP 1301, 965 01 Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky
- spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku
- starostlivosť o vozový park spoločnosti a technické zariadenia prevádzky
- práca s ľuďmi
- vedenie evidencie
- administratívne práce
- skladové hospodárstvo

V prípade záujmu zašlite svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu: kavcakova@1sps.sk. Do predmetu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, technické

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Personalistika - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odolnosť voči stresu, zodpovednosť, komunikatívnosť, riadiace a organizačné schopnosti, výhodou je znalosť maďarského jazyka

1.SPS a.s. je spoločnosť s 10–ročnou tradíciou a pôsobením na Slovenskom trhu. Dodáva LPG pre sieť vlastných čerpacích staníc, vykurovací plyn, ako aj plyn vo fľašiach.

Vlastníme terminál na prekládku vagónových cisterien, autocisterny, technológie a stavby ČS LPG, ako aj plniareň propán-butánových fliaš. Momentálne sme treťou najväčšou spoločnosťou v oblasti dodávok propánu a propán- butánu na území SR. V spoločnosti pracuje cca 100 ľudí a firma sa každým rokom úspešne zväčšuje a narastá.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

SNP 1301
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 1311077   Dátum zverejnenia: 3.12.2017