Oddlžovací špecialista

Prvá oddlžovacia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUDETE ZODPOVEDNÝ ZA:
Vyhľadávanie záujemcov o oddlženie
Aktívne zapájanie sa do propagovania produktov a služieb poskytovaných spoločnosťou Prvá oddlžovacia s.r.o.
Poskytovanie odborného poradenstva v oblasti oddlženia.
Viesť obchodné stretnutia so záujemcami o naše produkty a uzatvárať príslušné zmluvy.
Ak už máte vytvorenú vlastnú databázu klientov, bude to pro Vás veľká výhoda

PONÚKAME VÁM:
Voľná pracovná doba
Kompletné know-how spoločnosti
Široké portfólio kvalitných produktov ocenených prestížnymi značkami
Tréningy, školenia na profesionálnej úrovni, na náklady spoločnosti
Možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
Program firemných benefitov
Finančný príjem podľa individuálnych výsledkov s možnosťou neobmedzeného provízneho ohodnotenia

Ste dobrý obchodník a ocenili by ste férový provízny systém? Očakávate za vysoký výkon aj adekvátne ohodnotenie?
Práve teraz rozširujeme našu sieť po Slovensku a vy môžete byť súčasťou nášho tímu.
Ak ste komunikatívny typ človeka s príjemným vystupovaním, ktorý stále vyhľadáva nové výzvy NEVÁHAJTE a pošlite nám svoj životopis ešte dnes na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť práce na PC – Microsoft Office
komunikatívnosť
schopnosť samostatne sa rozhodovať
prax s poskytovaním pôžičiek alebo prax v poisťovníctve veľkou výhodou
flexibilita
pozitívna a nekonfliktná osobnosť
asertivita
bezúhonnosť – čistý register trestov

Sme Prvá oddlžovacia s.r.o., so sídlom v Žiline. Od roku 2012 sa ako prví na Slovensku zastávame ľudí, ktorí nevládzu splácať svoje pôžičky a úvery. Pomáhame im domôcť sa svojho práva vo vzťahu k ich veriteľom. Našim cieľom je pomôcť týmto ľuďom úplne sa oddlžiť a zažiť úľavu od nekonečného splácania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3204123  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou