Junior akvičný manažér

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RENOMOVANÁ DEVELOPERSKÁ SPOLOČNOSŤ/ KOMERČNÉ PROJEKTY

Pre úspešnú a stabilnú developerskú spoločnosť hľadáme šikovného Akvizičného manažéra, ktorý bude mať na starosti vyhľadávanie pozemkov/ projektov pre komerčnú výstavbu.

Junior Akvizičný manažér bude mať na starosti:

  • vyhľadávanie v katastri nehnuteľností;
  • prípravu štúdie realizovateľnosti;
  • prezentáciu potenciálnej investície pre management spoločnosti;
  • komunikáciu s úradmi, jednanie s majiteľmi pozemku/ projektu;
  • spoluprácu s dodávateľmi pri príprave projektu;
  • monitorovanie trhu a konkurencie.

Junior Akvizičný Manažér bude úzko spolupracovať s Riaditeľom akvizícií.

Hľadáme dravého a cieľavedomého kandidáta s proaktívnym prístupom a aspoň dvomi rokmi skúsenosťami v oblasti real estate alebo developmente. Angličtina by mala byť na veľmi dobrej úrovni.

Na oplátku klient ponúka rôznorodú a extrémne zaujímavú pracovnú príležitosť s možnosťou kariérneho postupu; dynamický tím kolegov a motivujúce platové ohodnotenie spolu so štedrým balíčkom benefitov.

  • motivujúce platové ohodnotenie, bonus na základe pracovných výsledkov;
  • mobil, notebook, služobný automobil pre pracovné cesty
  • školenia; teambuildingy​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodný developer, stabilný zamestnávateľ s chuťou vytvárať nové projekty.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme dravého a cieľavedomého kandidáta s proaktívnym prístupom

PrušákGroup je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů v regionu CEE. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Energy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Prušáková
Tel.: +420775510515
E-mail: poslať životopis
ID: 4809678  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac