Development Manager - Inženýring - Top rezidenční developer a projekt v Bratislave

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• ÚSPĚŠNÁ DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST
• JEDINĚČNÝ PROJEKT V BRATISLAVE
• ZKUŠENOSTI V INŽENÝRINGU

LÍDR V OBLASTI REALITNÍHO DEVELOPMENTU HLEDÁ PRO REALIZACI PROJEKTŮ ZAHRNUJÍCÍCH KOMERČNÍ I BYTOVÉ ČÁSTI, ZKUŠENÉHO PROJEKTOVÉHO MANAGERA.
Ideální kandidát na tuto pozici by měl mít zkušenosti s přípravou projektu, ideálně zkušenosti v oblasti inženýringu a realizaci projektů od zadání projektu až po předání projektu klientovi. Na této pozici se bude dařit někomu, kdo je proaktivní, samostatný, organizačně schopný a má zkušenosti s vedením menšího týmu lidí.
Hlavní zodpovědnosti Projektového manažera zahrnují:

• Podílení se na přípravné fázi projektů (inženýring)
• Příprava zápisů, evidence katastrálních řízení, odstraňování nedostatků v katastrálních podání
• Získávání, ověřování a zapisování geo. plánů
• Komunikace s dodavateli – externí inženýrská organizace, znalec, klienti, právníci, komunikace s jednotlivými složkami státní správy
• Řídí zajištění majetkových práv potřebných pro realizaci záměru (uzavírá příslušné smlouvy, vyhodnocuje proces, aktualizuje HMG, upozorňuje na rizika a navrhuje korekce)
• Řídí veřejnoprávní proces, po jehož dokončení jsou získaná povolení pro realizaci záměru.
• Zajištění realizace stavby
• Řídí vydání povolení potřebných k realizaci stavby a plnění podmínek z vydaných povolení, které nejsou přenesený na zhotovitele.
• Jednání s projekční kanceláří a dodavateli (včetně tendrů)
• Řízení a koordinaci prací dle časového plánu
• Sledování a vyhodnocování finančního plánu
• Spolupráce s marketingovým týmem, úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti
• Kontrolu provedených prací
• Pravidelný reporting
Vhodný kandidát bude mít VŠ stavebního zaměření a minimálně 3- 5 let zkušeností, ideálně praxi s vedením projektů (rezidenční nebo komerční projekty).
Od kandidáta se očekává spolehlivost, schopnost hledat řešení při vedení a koordinaci náročnějších projektů.

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis.

Širší nabídku pracovních pozic naleznete na našich stránkách www.prusakgroup.cz.
Pokud se zajímáte o relokaci do Prahy, dejte nám o sobě vědět.

Klíčové slova: inženýring, projektový management, realizace, příprava, developer, investor, rezidenční projekty, stavebnictví a reality, katastrální řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí zázemí etablované, dynamické a tedy i stále expandující společnosti spojené s velmi motivujícím platovým ohodnocením na základě předešlých zkušeností. Součástí bude i balíček benefitů a zajímavých bonusů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Top developer v oblasti rezidenčních projektů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

STAVEBNICTVÍ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Projektový management, Inženýring

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prušák Group je dynamická a inovativní konzultační společnost působící v oblasti lidských zdrojů. Naším posláním je získávat a rozvíjet největší konkurenční výhodu našich partnerů – lidský kapitál. PrusakGroup je ryze česká společnost s perfektní orientací na českém trhu se specializací Sales&Marketing (napříč sektory), Real Estate & Construction, Medical Devices, Energy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4036357  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc