Senior v cukrárenskej výrobe

PRST, s.r.o.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
August/September
Mzdové podmienky (brutto)
900€ netto (podľa druhu prac.pomeru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a pečenie koláčikov či iných sladkostí podľa stanovených postupov
- Dodržiavanie hygienických noriem
- Pridelenie úloh brigádnikovi
- Pomoc s rozvozom koláčikov firemným autom
- Priebežná kontrola stavu skladových zásob
- Vyučenie v odbore nie je nutné, máme vlastné postupy, do ktorých vás zaučíme

- Pestrá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- V našej práci nebudete zaťažení akútnym stresom
- Zvyšovanie platu po zaučení
- Pravidelné zahraničné teambuildingy
- Výrazné zľavy na vlastné produkty
- Zapožičanie dodávky na súkromné účely
- Po čase a dohode, auto aj na súkromné účely

Pošlite prosím svoj životopis s fotografiou a krátkym motivačným listom. My Vás budeme následne telefonicky kontanktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Dochvíľnosť
- Pozitívny prístup a komunikatívnosť
- Plná zodpovednosť za zverené úlohy
- Čistotnosť
- Dbanie na tímovú spoluprácu
- Vedieť ísť príkladom
- Schopnosť rozdeliť úlohy
- Výhodou je zdravý vzhľad a pozitívny prístup k pohybu

PURISTA - sme rodinná poctivá výroba koláčikov v Moste pri Bratislave. Od roku 2012 sa zameriavame na výrobu pravých amerických Cheesecake-ov, bezlepkových koláčikov a vegánskych, či RAW dezertov. Sme tím mladých ľudí a záleží nám na používaní skutočne dobrých surovín - viac sa dočítate na našom webe. Dbáme na dlhodobú spoluprácu a férové obchodné vzťahy, preto naše koláčiky nájdete len vo vybraných kaviarňach a bistrách Bratislavského kraja. Sme dvaja mladí majitelia a nebojíme sa priložiť ruku k dielu :-) Maria a Karol
ID: 3684164  Dátum zverejnenia: 1.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ netto (podľa druhu prac.pomeru)