Pomocný robotník

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiac( Základná hodinová mzda 5,31 € + zákonné mzdové príplatky + prémie za výkon )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PRP, s.r.o. v Tomášovciach , okres Lučenec, ponúkame stabilné zamestnanie pre všetkých, ktorí chcú pracovať a ďalej rozvíjať svoje zručnosti vo výrobe drevospracujúceho priemyslu.

Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu Pomocný robotník pri uhlovej píle , ktorých základnou náplňou práce je:
- práca vo výrobe, pílenie, vykracovanie na uhovej píle
- triedenie a ukladanie ihličnatého reziva (laty, foršne, hranoly, dosky)
- obsluha a základná údržba stroja
- práca na zmeny v nepretržitej 4 - zmennej prevádzke

- atraktívne odmeňovanie / mesačné prémie za výkon
- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie / 3. pilier
- zabezpečené stravovanie vo vlastnej jedálni, teplé jedlo aj počas nočných zmien a víkendov
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu / vyššieho platového zaradenia

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Na základe poslaného životopisu bude každý uchádzač zaradení do predvýberového konania. Po dôslednom preštudovaní životopisov budú na osobný pohovor pozvaní len vybratí uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- dobrá fyzická kondícia
- prax v drevospracujúcom priemysle výhodou ale nie podmienkou, záujemcov bez praxe zaučíme
- zodpovednosť
- dôslednosť
- flexibilita

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4653662  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac