Vodič MKD

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
800 - 2 000 EUR/mesiac( Základná mzda 800,- € + odmeny = hrubá mzda min. od 1.100,-€ + cestovné náhrady )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vodiča MKD pre dcérsku spoločnosť PRP logistics s.r.o., ktorá je dopravnou a špedičnou spoločnosťou, poskytujúca viac ako 25 rokov komplexné služby v oblasti prepravy tovarov a materiálu (guľatina,rezivo,sypké materiály ) na úrovni vnútroštátnej i medzinárodnej dopravy a špedície.

- medzinárodná doprava v rámci krajín EÚ
- vedenie agendy - CMR dokumenty

- diéty + príplatky podľa ZP, pravidelná mzda
- firemné mobilné telefóny
- výkon práce - cez pracovné dni, víkendy voľné
- firemné poistenie za škody spôsobené zamestnávateľovi
- vlastná flotila 30 kamiónov, zánovné vozidlá VOLVO a SCANIA s kompletnou výbavou

Informácie o výberovom konaní

Potrebné doklady:
- doklad o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- KKV karta
- vodičský preukaz sk. E

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, môžete telefonicky kontaktovať p. Jána Petráša na tel. č. 0902 977 027 alebo e-mailom: doprava @ prp.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič MKD

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- prax 2 roky vo vedení kamiónu v medzinárodnej preprave EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4268514  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac