Pracovník logistiky

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850,- €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
- komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách
- riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovenie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepraveného tovaru
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- vedenie školení pre vodičov
- analýza dát o preprave a nákladov
- komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami
- zodpovednosť za technický stav vozového parku, zabezpečovanie STK kontrol, poistení
- vykonávanie iných činnosti a pridelených úloh súvisiacich s pracovným zaradením podľa
pokynov vedúcich zamestnancov

- po uplynutí skúšobnej doby navýšenie základného platu
- atraktívne odmeňovanie
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected].

Záujemcov žiadame o poskytnutie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania pre našu spoločnosť v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.

Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dopravná škola a prax je výhodou , nie podmienkou
- anglický/ nemecký jazyk výhodou

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3737566  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,- €/ mesiac