Personalista - mzdový účtovník

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
12/2018
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1.000,- €/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie personálnej agendy
- organizácia náborov nových kandidátov, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov, organizácia pracovných pohovorov
- administrácia pracovno-právnych vzťahov v súlade so Zákonníkom práce (vznik, zmena, zánik)
- sledovanie a aplikácia legislatívnych a iných zmien v pracovnoprávnych vzťahoch a mzdovej legislatíve
- komunikácia s vedúcimi jednotlivých oddelení a vedením spoločnosti
- komunikácia a intenzívna spolupráca so mzdovým oddelením spoločnosti a oddelením BOZP
- komunikácia s UPSVAR, Soc.P, ZdrP, DÚ, DDS a inými inštitúciami

- atraktívne odmeňovanie
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu / vyššieho platového zaradenia

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov - telefonicky. Termín pracovného pohovoru bude upresnený tiež telefonicky. Vaše životopisy môžete posielať na emailovú adresu: [email protected]. Telefonicky nás môžete kontaktovať na t.č.: 0902-924 684, 0902-924 696

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax v oblasti personalistiky min. 2 roky
- znalosť mzdového účtovníctva
- znalosť Zákonníka práce
- PC - MS Office
- zodpovednosť a dôslednosť
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3532991  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1.000,- €/mesačne