Operátor výroby / Pomocný robotník

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 680,- € / mesačne + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe
- triedenie a ukladanie reziva
- obsluha a základná údržba stroja
- práca na zmeny v nepretržitej 4-zmennej prevádzke

- atraktívne odmeňovanie
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca vhodná aj pre absolventov
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu / vyššieho platového zaradenia

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov - telefonicky. Termín pracovného pohovoru bude upresnený tiež telefonicky. Vaše životopisy môžte posielať na emailovú adresu: [email protected] Telefonicky náš môžte kontaktovať na t.č.: 0902-924 684 / 0902-924 696

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v drevospracujúcom priemysle výhodou ale nie podmienkou, záujemcov bez praxe zaučíme
- zodpovednosť
- dôslednosť

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu už 24 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je stavebné rezivo, hranoly, foršne.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu, momentálne sme druhý najväčší spracovateľ ihličnatého dreva na Slovensku, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame viac ako 250 ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRP, s.r.o.
395
985 56 Tomášovce

Kontakt

ID: 3011368   Dátum zverejnenia: 22.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 680,- € / mesačne + príplatky za víkendy, sviatky a nočné zmeny + príplatky za nadčasy