Konštruktér - Jednoúčelových Strojov

PROXY spol. s r. o.

Miesto práce
Trenčianska 6522, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac1400 - 1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva nasledovné činnosti :
- Spracováva konštrukčné návrhy zariadení pre vypracovanie ponúk podľa pokynov nadriadených pracovníkov
- Spracováva konštrukčnú dokumentáciu strojnej časti zariadení podľa obdržaných podkladov
- Detailuje dokumentáciu podskupín podľa obdržaných podkladov
- Pri spracovávaní dokumentácie dodržiava platné STN normy, všeobecne platné smernice pre konštrukciu strojov a zariadení a zvyklosti zamestnávateľa
- Pod vedením určeného pracovníka spracováva dokumentáciu jednoduchších zariadení
- Pri spracovávaní dokumentácie využíva moderné konštrukčné prvky pre stavbu strojov z dostupných katalógov
- Pri konštrukcii zariadení v maximálnej miere využíva sortiment materiálu, ktorý je k dispozícii na sklade
- Kontroluje dokumentáciu pred jej zadaním do výroby
- Pripravuje podklady pre objednávky materiálu potrebného k výrobe zariadení
- Počas výroby rieši s kooperantom výroby prípadné nedostatky vyplývajúce z chýb v dokumentácii resp. technologických možností výroby
- Vykonáva úpravy v dokumentácii zistené pri kontrole, v priebehu výrobu a počas montáže zariadenia
- Pripravuje podklady strojnej časti pre sprievodnú technickú dokumentáciu odovzdávanú so zariadením
- Zúčastňuje sa montáže zariadení, ich oživovania a skúšok v priestoroch spoločnosti
- Zúčastňuje sa montáže zariadení, ich oživovania a skúšok u objednávateľa zariadenia
- Riešené úlohy a činnosti vykonáva tak, aby boli splnené termíny stanovené vedením spoločnosti
- Vykonáva služobné cesty za účelom získania poznatkov k riešeným zariadeniam a ponukám
- Vykonáva služobné cesty za účelom opravy stroja, odstránenia poruchy resp. iného účelu prospešnému jemu alebo spoločnosti

- 13. Plat
- Príplatok za nadčasy

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zaslanie životopisu v SK jazyku + tel. kontakt

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
AutoCAD - Základy
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PROXY spol. s r.o. vznikla v roku 1991 ako konštrukčno-realizačná firma s cieľom využiť dlhoročné vývojárske a konštrukčné skúsenosti pracovníkov. Aj v súčasnosti je nosným programom firmy vývoj, konštrukcia a výroba účelových strojov a zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu a tiež pohonová technika s orientáciou na striedavé pohony a servopohony.
Úzke prepojenie týchto dvoch oblastí umožňuje vytvárať originálne stroje, zariadenia a linky podľa požiadaviek zákazníka pre široký aplikačný okruh v strojárenskom, potravinárskom a plastikárskom priemysle ako i v odvetviach výroby izolačných materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2846802  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiac1400 - 1800