Zubný lekár

Proximity Dental Clinic

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
200EUR/pohotovostná služba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zubno-lekárskej zdravotnej starostlivosti v oblasti pohotovostných výkonov v moderne vybavenej zubnej ambulancii. Ponúkame tiež možnosť pracovať aj v dennej ambulancii so zameraním na nadštandard vo všetkých oblastiach zubného lekárstva.

Ponúkame priateľský vzťah, konzultácie, odborné vedenie a možnosti práce s operačným mikroskopom, práce v implantológii a v dentoalveolárnej chirurgii.

Informácie o výberovom konaní

prosíme o zasielanie CV na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proximity Dental Clinic s.r.o. bola založená v roku 2016. Sme považovaní za prosperujúcu spoločnosť so stálym rozvíjaním sa v oblasti zubného lekárstva.
ID: 3622870  Dátum zverejnenia: 17.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200EUR/pohotovostná služba