Investment Broker

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacod 1500 do 3000 Eur / mesiac + neobmedzené provízne ohodnotenie (nástupná mzda bude závisieť od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu úspešných investičných maklérov
Slovenská investičná skupina PROXENTA po siedmich rokoch opäť rozširuje svoj tím investičných maklérov.

Si rodený obchodník ?
Hľadáme ľudí, ako si ty. Ambicióznych, motivovaných, charizmatických a samostatných.
Obchodníkov, ktorí chcú byť bohatí a neboja sa ísť za svojím cieľom. Staň sa jedným z nás a vykroč spolu s nami na cestu úspechu.

Na čo by si sa mal pripraviť?

Ak chceš byť úspešný, musíš byť pripravený tvrdo makať. Musíš byť schopný nájsť motiváciu sám v sebe, bez ohľadu na počiatočné neúspechy. Musíš byť vytrvalý a odhodlaný. A predovšetkým musíš veriť sám v seba.

Môžeš sa však spoľahnúť na podporu celého tímu.

Zaučíme ťa a vysvetlíme ti všetko, čo budeš potrebovať. Podelíme sa s tebou o naše know-how, vďaka ktorému patríme k najlepším na trhu. Dostaneš k dispozícii všetko potrebné vybavenie vrátane notebooku, telefónu a v prípade potreby aj auta.

Začneš ako Junior, no nič ti nebráni posúvať sa vyššie. Ako profesionál – odborník na investovanie – budeš používať titul Senior Investment Broker. A ak rád manažuješ ľudí, nič ti nebráni stať sa Sales Managerom. Obávaš sa že to bude trvať príliš dlho? Mýliš sa. Tento cieľ je dosiahnuteľný už v horizonte dvoch rokov. Ak budeš naozaj makať. Fixný plat je nízky. To vieme. A na to musíš byť pripravený. Tvoj celkový príjem však budeš mať v rukách sám. Ak sa do toho oprieš, budeš mať všetko, o čom si kedy sníval. Priemerná mzda a na pozícii Senior Investment Broker je po šiestich mesiacoch v Proxente 3628 eur.

  • akvizícia nových klientov
  • predaj investičných produktov
  • investičné poradenstvo

  • práca v reprezentatívnych priestoroch v centre Bratislavy
  • zaškolenie a kontinuálne vzdelávanie
  • kariérny rast
  • extra bonusy
  • teambuildingové aktivity
  • príjemný a stabilný kolektív
  • telefón (iPhone) a notebook
  • firemné vozidlo na pracovné účely
  • možnosť parkovacieho miesta

Informácie o výberovom konaní

Okrem začiatočníka je táto pozícia ideálna pre:
  • Úspešný riaditeľ pobočky banky, ktorý dosiahol svoj kariérny strop
  • Hypotekárny poradca, ktorý sa našiel v investíciách
  • Realitný maklér, ktorý chce zmenu a sofistikovaných klientov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • rodený obchodník
  • komunikatívnosť
  • cieľavedomosť
  • húževnatosť a vytrvalosť
  • profesionálne vystupovanie a imidž

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klara Misova
E-mail: poslať životopis
ID: 4137939  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac