Pracovník oddelenia informačných technológií

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacNástupná mzda bude závisieť od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytvorenie, priradenie a zatvorenie požiadaviek (IT problémov) včas
• Stanovenie stratégie a politiku informačných systémov v rámci spoločnosti
• Analyzovanie vývoja a nové trendy v oblasti ICT
• Vytvára interné smernice
• Zaisťuje funkčnosť interných informačných systémov organizácie
• Analyzuje efektívnosť informačného systému, jeho spoľahlivosť a výkonnosť
• Správa účtov
  • Pridať / Vymazať / Zmeniť používateľské kontá pre všetky systémy používané užívateľmi.
• Dokumentácia - Pomoc pri udržiavaní aktuálnosti IT dokumentov vrátane matríc, zoznamov zariadení a iných.
• Softvérová podpora - Pomoc pri riešení problémov, pri inštaláciách, vymazávaní, odstraňovaní a konfigurácii softvéru.
• Hardvérová podpora - Pomoc pri riešení problémov a v prípade potreby opravy alebo úprava nastavenia.
• Fyzická prítomnosť - Podpora pre USG v priestoroch spoločnosti.
• Komunikácia s externými dodávateľmi služieb
• Služobné cesty – Príležitostne môžu byť potrebné služobné cesty
• Iné projekty – Podľa zadania nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • asertívnosť, dynamickosť, flexibilita
  • riadenie IT oddelenia, informačné technológie
  • zodpovednosť a dôslednosť pri plnení úloh
  • komunikatívnosť

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klara Misova
E-mail: poslať životopis
ID: 4133011  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac