Reagujte bez životopisu

Špecialista/-ka kontrolingu

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacod 2500€ mzda závisí od skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava pravidelných (denné, týždenné, mesačné) reportov pre manažment (cash-flow, OPEX, CAPEX, P&L results).
• Aktívna participácia na tvorbe nových pravidelných reportov spoločnosti a nových projektoch kontrolingu.
• Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi.
• Kontroling a analýza nákladov - porovnávanie cenníkov/zmlúv s fakturáciou, zlepšovanie interného informačného systému kontrolingu.
• Spolupráca pri tvorbe finančného plánu (príprava a analýza dát, projekcia budúceho vývoja, trendové analýzy).
• Aktívna účasť na nových projektoch kontrolingu/reportingu.
• Reportovanie priamemu nadriadenému.
• Skúsenosti na pozícii kontrolingu alebo auditu.
• Ad-hoc analýzy podľa požiadaviek manažmentu.

• Práca v reprezentatívnych priestoroch v centre Bratislavy
• Parkovanie zdarma v centre mesta
• Finančný príspevok na stravné nad rámec zákona
• Multisport karta čiastočne hradená zamestnávateľom a ďalšia karta pre rodinného príslušníka
• Neustále vzdelávanie sa a zaškolenie v oblasti, v ktorej pracujete (podpora zo strany spoločnosti a nadriadaného)
• Teambuildingové aktivity
• Príjemný a stabilný kolektív

Informácie o výberovom konaní

• Skúsenosti s developérskymi projektami výhodou.
• Skúsenosti s cennými papierami výhodou.
• Logické myslenie, analytické schopnosti, zmysel pre detail a prácu s číslami
• Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť, pro-aktivita, samostatnosť
• Dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo/Financie/ Kontroling/ Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SQL - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klara Misova
E-mail: poslať životopis
ID: 4025797  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac