Projektový manažér

PROWIN s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda od 950 Eur (závisí od vedomostí, skúseností a vzdelania) + kvartálne odmeny + koncoročný podiel na výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ÚVOD
- tvorba rozpočtu projektu na základe technickej dokumentácie
- posúdenie technického riešenia projektu
- spracovanie cenových ponúk
PO ZAŠKOLENÍ
- vedenie obchodných stretnutí
- riadenie jednotlivých projektov, kontrola prác
- spracovanie odovzdávacej dokumentácie projektu

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- práca v spoločnosti s 20 ročnou históriou
- motivačné finančné ohodnotenie
- účasť na zaujímavých stavbách

Každý zaslaný životopis si dôkladne preštudujeme a vybraných uchádzačov oslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť
- ochota pracovať v tíme
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Sme spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a montážou plastových a hliníkových okien, dverí, fasád a zimných záhrad. Na trhu pôsobíme od roku 1998. Našimi odberateľmi sú fyzické osoby, stavebné spoločnosti, developeri.
ID: 3497371  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 950 Eur (závisí od vedomostí, skúseností a vzdelania) + kvartálne odmeny + koncoročný podiel na výsledkoch