Mzdový účtovník

PROVIDENTIA

Miesto práce
ANTONIUS Senior centrum, Sereďská, Sládkovičovo
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od skúseností a odborností uchádzača. Po uplynutí skúšobnej doby je možné platové podmienky prehodnotiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexne zabezpečovať agendu spojenú so vznikom, zmenou a skončením
pracovného pomeru a dohôd vykonávaných mimo pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce
• Kompletná príprava, spracovanie a vedenie mzdovej agendy vrátanie zrážok zo mzdy
• Spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, usmerňovanie vedúcich
zamestnancov a zamestnancov v oblasti evidencie pracovného času
• Spracovávať mzdy a ostatné príjmy zo závislej činnosti, náhrady príjmov pri dočasnej PN, zasielať podklady pre výplatu nemocenského a ošetrovného do SP, realizovať zrážky zo mzdy a súdnych/exekučných rozhodnutí
• príprava výplatných listín
• Spravovať/udržiavať HR dáta zamestnancov v systéme Cygnus, IS SoS, Olymp
• zodpovednosť za kompletnosť daňových vyhlásení zamestnancov
• Komunikácia s externými inštitúciami (Sociálna poisťovňa, Zdravotné poisťovne, Úrad práce, Cudzinecká polícia)
• Realizovať prihlášky/odhlášky/prerušenia poistenia vo vzťahu k SP a ZP
• Spracovávať ročné zúčtovania dane z príjmov FO, zabezpečovať aktivity súvisiace s daňovými vyhláseniami
• Vystavovať evidenčné listy dôchodkového poistenia vystúpených zamestnancov a zasielať ich do SP
• Vedenie pokladne a vreckového PSS - práca s hotovosťou - príjem, výdaj
• Evidencia odchádzajúcej a došlej pošty
• Dodržiavanie zásad ochrany osobných údajov (GDPR)
• iné operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

• príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
• štvrťročné odmeny
• príspevok na stravu
• manažérske voľno - 2 dni hradeného pracovného voľna v roku
• kurzy a školenia

Od kandidáta očakávame ochotu vzdelávať sa, prekonávať výzvy, samostatnú prácu, iniciatívu a príjemné vystupovanie. Vyžaduje sa tiež ochota pomáhať ostatným, flexibilita a asertívnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Požadovaná prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky. Hľadáme skúsenú samostatnú mzdovú účtovníčku, prax

Počet rokov praxe

2

• min. 2 ročné skúsenosti so spracovaním mzdovej agendy
• analyzovanie a riešenie problémov
• finančná a ekonomická znalosť
• komunikatívnosť
• príjemný prístup
• diskrétnosť
• dôslednosť
• samostatnosť, zároveň aj tímová práca
• profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh
• stála chuť učiť sa nové vec

Antonius senior centrum Sládkovičovo je moderné zariadenie poskytujúce sociálne služby v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov s celoročnou pobytovou formou.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.
ID: 4498776  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac