Opatrovateľ/Opatrovateľka

PROVIDENTIA

Miesto práce
Sereďská 308/5, 925 21 Sládkovičovo
Termín nástupu
Ihneď
960 EUR/mesiac- príplatky za sobotu 50%, nedeľu 100%, sviatok 100%, príplatky za nadčas 40% a príplatok za nočnú službu 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu opatrovateľov hľadáme šikovného, spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý pracuje tímovo a zodpovedne. Pošli nám svoj životopis alebo zavolaj na telefónne číslo a pridaj sa k nám!
Aká bude tvoja náplň práce?
- Starostlivosť o fyzické osoby, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení
- Vytváranie bezpečného a domáceho prostredia klientom v našom zariadení
- Kompletná opatrovateľská starostlivosť o klientov v našom zariadení
- Pomoc klientom pri hygiene, stravovaní a dennom režime
- Tímová spolupráca s ostatnými kolegami

- štvrťročné odmeny
- mimoriadne odmeny
- 2 dni manažérskeho voľna počas roka
- stravovanie vo vlastnej stravovacej prevádzke
- príspevok na stravu
- možnosť rehabilitácie na pracovisku
- zabezpečujeme odborné školenia a poskytujeme priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný odborný rast

Uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Certifikát z opatrovateľského kurzu nie je podmienkou. Výhodou je skúsenosť v opatrovateľskej práci.

- Očakávame schopnosť pracovať v tíme, vysokú mieru empatie, trpezlivosti, spoľahlivosti a ochoty pomáhať
- Výpis z registra trestov/bez záznamu

Antonius senior centrum Sládkovičovo je moderné zariadenie poskytujúce sociálne služby v špecializovanom zariadení a zariadení pre seniorov s celoročnou pobytovou formou.

Naša vízia:
Byť lídrom vo vytváraní bezpečného prostredia a istoty pre našich klientov. Sprevádzať ľudí kompetentne, citlivo a v súlade so spoločenskými hodnotami v rôznych fázach ich života.

Naše hodnoty:
Miesto istoty a bezpečia.
Naša práca nás baví a pracujeme ako tím.
ID: 4349927  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac