Brigáda pre študenta-aj dlhodobo (Pokladník/čka)

PROVIDAS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, prípadne jún 2019
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 eur/ hod + príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok, noc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha na čerpacej stanici, práca s pokladňou, príprava teplých nápojov -kaviareň

Prispôsobíme sa rozvrhu študenta

Informácie o výberovom konaní

Ide o prácu v dvojsmennej prevádzke - denná, nočná
na ČS Slovnaft.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, trpezlivosť, svedomitosť, čestnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci

Providas je malý podnik momentálne s 10 zamestnancami, zaoberajúci sa maloobchodom.
Momentálne je zmluvným partnerom spoločnosti Slovnaft, a.s. a prevádzkuje ČS pohonných hmôt v Žiline na Kysuckej ceste 19, pri Slovene.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3626285  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 eur/ hod + príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok, noc