Specialista zákaznické podpory pro nově vznikající pobočku

Proveon, a.s.

Místo práce
Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
746 - 1 344 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NA CO SE U NÁS MŮŽETE SPOLEHNOUT?
• Nástupní fixní mzdu (minimální hodinová mzda je 4,3 €).
• Osobní ohodnocení po dobu zapracování.
• Po zapracování neomezené výkonnostní odměny. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají navíc až 600 € měsíčně, vše je ve vaší režii.
• Pravidelné navyšování fixní mzdy.

• Stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti.
• Možnost karierního růstu.
• Pravidelné tréninky, workshopy a zpětné vazby.
• Po zapracování možnost Home office s firemním počítačem.
• Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba od 8:00 do 20:00
• Výběr délky úvazku necháme na vás. Můžete si vybrat mezi 8hodinovým a 6hodinovým úvazkem.

• Kávu a čaj na pracovišti.
• Multisport kartu.
• Můžete se u nás zapojit do pravidelných soutěží o hodnotné ceny.

• Najdete u nás dobrý kolektiv, který vás mezi sebe rád přijme.
• Zdokonalíte se v profesionální komunikaci.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?
• Na začátku každé směny si společně procházíme výsledky, denní cíle a novinky.
• Po celou směnu budete oporou pro zákazníky Vodafone, kteří vám volají, když si neví rady.
• Budete upravovat stávající služby a vytvářet nabídky na míru.
• Nedílnou součástí bude práce s interním systémem Vodafone.

JSTE KANDIDÁT KTERÝ ...
• Efektivně řeší různé situace.
• Má rád různorodou práci a dokáže pohotově reagovat.
• Je otevřený novým věcem, ambiciózní a cílevědomý.
Předchozí praxe není potřeba, poskytneme vám zdarma školení a vše potřebné vás naučíme. Ukončené střední vzdělání je u nás ale podmínkou.
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám váš strukturovaný životopis a my vás následující den budeme kontaktovat. Zodpovíme vám základní otázky, probereme doplňující informace a společně se dohodneme na dalším postupu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4169259  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 746 EUR/měsíc