Zákaznícke centrum Vodafone (mobilný operátor)

Proveon Slovakia s.r.o.

Štúrova 27, 040 01 Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
4,7 - 8,1 EUR/hod.Nástupná fixná mzda je 4,7 € za hodinu, k tomu prvé tri mesiace nástupný bonus 0,9 €/hod, 95 € k prvnej výplate, osobné ohodnotenie a neskôr neobmedzené výkonnostné odmeny. Najlepší obchodníci si u nás vedia zarobiť navyše až 1 300,- € mesačne, všetko je vo Vašich rukách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stále sa rozrastajúceho tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne na pozíciu operátor/ka zákazníckej linky Vodafone na našu pobočku v Košiciach.

Nepotrebuješ skúsenosti, všetko Ťa naučia naši školitelia. Budeš pracovať v moderných priestoroch v kolektíve priateľských kolegov, s ktorými sa skvelo zabavíš v práci aj mimo nej.

KOHO HĽADÁME?
• Rád komunikuješ a dokážeš si poradiť v každej situácii?
• Ovládaš základné práce s počítačom?
• Chceš sa stále zdokonaľovať a učiť nové veci?
Ak si na všetky otázky odpovedal áno tak hľadáme práve Teba.

AKO PREBIEHA TVOJ PRACOVNÝ DEŇ?
• Začiatok smeny zahájiš s kolegami, kde si preberieme všetky novinky a stanovia sa denné ciele a súťaže o zaujímavé ceny.
• Následne začína práca na linke – teda prijímanie hovorov a riešenie požiadaviek zákazníkov.
• Klientom upravujeme stávajúce služby, zostavujeme najlepšiu možnú ponuku na mieru pre zákazníka a uzatvárame nové zmluvy.
• Deň zakončíš s dobrým pocitom, že si pomohol zákazníkom úspešne vyriešiť ich problémy.

ČO TI PONÚKAME?
• Pravidelnú výplatu (minimálna hodinová mzda - 4,7€).
• Prvé tri mesiace nástupný bonus 0,9€ /hod.
• Prvý mesiac k výplate prémia 95€.
• Neobmedzené výkonnostné odmeny, ktoré závisia len od Tvojej šikovnosti.
• Odmena za odporúčanie a prijatie Tvojho známeho do výše 500€.
• Zmluva na TPP (8 hodín) s možnosťou skráteného úväzku (6 hodín).
• Pravidelné tréningy, workshopy a spätné väzby.
• Pekné moderné priestory, káva alebo čaj zdarma počas celého dňa a skvelý kolektív.
• Po dohode s nadriadeným možnosť pracovať z domu.
• Smeny budeš vedieť s dostatočným predstihom, takže si dokážeš zorganizovať aj svoj voľný čas.

Ak Ťa táto ponuka zaujala, zanechaj nám správu a staň sa súčasťou nášho Košického tímu.

Nakuknite k nám prostredníctvom linktr.ee/proveon a zistite ako to u nás vyzerá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proveon poskytuje služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, zákaznícky servis a telemarketing. Špecializujeme sa na outsourcing komplexných zákazníckych procesov a služby spojené s prevádzkou, riadením a rozvojom zákazníckych centier.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristýna Kozlovská
Tel.: +420720950493
E-mail: poslať životopis
ID: 4588143  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.