Hľadáme kolegov do zákazníckeho centra Vodafone

Proveon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
5,3 - 8,1 EUR/hod.Nástupná fixná mzda je 4,4 € za hodinu, k tomu prvé tri mesiace nástupný bonus 0,9 €/hod, 100 € k prvnej výplate, osobné ohodnotenie a neskôr neobmedzené výkonnostné odmeny. Najlepší obchodníci si u nás vedia zarobiť navyše až 600,- € mesačne, všetko je vo Vašich rukách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti Proveon, ktorá úspešne pôsobí už od roku 2006, hľadáme nových kolegov do zákazníckeho centra Vodafone.

Kandidát/ka, ktorého/ú hľadáme:
• rad/a komunikuje,
• ovláda základy práce s počítačom (s našim interným softwarom Vás naučíme pracovať),
• má otvorenú myseľ a chce sa učiť novým veciam.

Behom Vášho pracovného dňa:
• budete komunikovať so zákazníkmi a riešiť ich požiadavky,
• ďalej budete upravovať stávajúce služby a predávať nové.

Za prácu u nás Vám ponúkame:
• Nástupná fixná mzda (minimálna hodinová mzda – 4,4 €).
• K tomu prvé tri mesiace nástupný bonus 0,9 €/hod, 100 € k prvnej výplate a neobmedzené výkonnostné odmeny.
• Systém bonusov, ktoré môžu výrazne navýšit Vašu výplatu.
• Zmluva na TPP s možnosťou skráteného úväzku
• Máme pekné priestory aj dobrý kolektív a na pracovisku si môžeš dať kávu alebo čaj zdarma.
• Pravidelné tréningy, workshopy a spätné väzby.
• Smeny budete vedieť s dostatočným predstihom, takže si môžete vytvoriť priestor pre osobné záležitosti.
• Po dohode s nadriadeným možnosť pracovať z domova po približne mesačnom zaučení sa,
• Príspevok na stravovanie sa priamo na Váš účet, a MultiSport kartu

Budete pracovať v nových, moderných priestoroch v centre mesta v piateľskom kolektíve, s ktorým pravidelne usporadúvame firemné akcie a súťaže o hodnotné ceny.

Ešte pred nástupom si spoločne prejdeme naše kancelárie, pre lepšiu predstavu o pracovisku.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, neváhajte nám zanechat správu a my Vás budeme následne kontaktovat.

Nebojte sa prostredníctvom nášho linktr.ee/proveon nakúknúť, ako to u nás vyzerá.

Tešíme sa na našu spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proveon poskytuje služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, zákaznícky servis a telemarketing. Špecializujeme sa na outsourcing komplexných zákazníckych procesov a služby spojené s prevádzkou, riadením a rozvojom zákazníckych centier.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristýna Kozlovská
Tel.: +420720950493
E-mail: poslať životopis
ID: 4401547  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.