Špecialista zákazníckej podpory pre novú pobočku – užite si radostné sviatky a pridajte sa k nám v priebehu januára

Proveon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
746 EUR/mesiacPo zaučení neobmedzené výkonnostné odmeny. Najlepší obchodníci si u nás vedia zarobiť navyše až 600,- € mesačne, všetko je vo Vašich rukách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupodieľajte sa na vybudovaní nového tímu v Košiciach a rozbite svoj pracovný stereotyp!

Do novej pobočky zákazníckeho call centra hľadáme kolegov na pozíciu Špecialista zákazníckej podpory pre mobilného operátora Vodafone Czech Republic, a.s. s nástupom po Novom roku.

Ozvite sa čo najskôr, voľné miesta sa nám míňajú :)

Pozrite si Váš budúci tím na Facebooku @proveon alebo na Instagrame @proveon_cz, takisto môžete hľadať pod #proveon_cz.

Na čo sa môžete u nás spoľahnúť?

• Nástupná fixná mzda ( minimálna hodinová mzda – 4,3 €).
• Osobné ohodnotenie počas zaúčania sa.
• Po zaučení neobmedzené výkonnostné odmeny. Najlepší obchodníci si u nás vedia zarobiť navyše až 600 € mesačne, všetko je vo Vašich rukách.
• Pravidelné navyšovanie fixnej mzdy.
• Stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Pravidelné tréningy, workshopy a spätné väzby.
• Po zaškolení možnosť Home office s firemným počítačom alebo NB.
• Jednozmenná prevádzka, flexibilná pracovná doba od 8:00 do 20:00.
• Možnosť výberu dĺžky pracovného uväzku nechávame na Vás. Máte na výber medzi 8 a 6 hodinovým úväzkom.
• V kancelárii káva a čaj zdarma pre všetkých.
• Môžete sa u nás zapojiť do pravidelných súťaží o hodnotné ceny.
• Nájdete u nás dobrý kolektív, ktorý Vás medzi seba rád prijme.
• Zdokonalíte sa v profesionálnej komunikácii.

Ako bude vyzerať Váš pracovný deň?

• Na začiatku každej zmeny si spoločne prejdeme výsledky, denné ciele a novinky.
• Počas celej zmeny budete oporou pre zákazníkov Vodafone, ktorí volajú, keď si nevedia poradiť.
• Budete upravovať existujúce služby a vytvárať ponuky na mieru.
• Neoddeliteľnou súčasťou Vašej práce bude využívanie interného systému Vodafone.

Ste kandidát, ktorý...

• Efektívne a s prehľadom rieši rôzne situácie.
• Má rád rôznorodú prácu a dokáže pohotovo reagovať.
• Je otvorený novým poznatkom, ambiciózny a cieľavedomý.

Predošlá prax nie je potrebná, poskytneme Vám zdarma školenie a všetko potrebné Vás naučíme. Ukončené stredoškolské vzdelanie je u nás ale podmienkou.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis a my Vás budeme kontaktovať. Radi Vám zodpovieme základné otázky, preberieme doplňujúce informácie a spoločne sa dohodneme na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Proveon poskytuje služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, zákaznícky servis a telemarketing. Špecializujeme sa na outsourcing komplexných zákazníckych procesov a služby spojené s prevádzkou, riadením a rozvojom zákazníckych centier.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristýna Kozlovská
Tel.: +420720950493
E-mail: poslať životopis
ID: 4212140  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 746 EUR/mesiac