Specialista zákaznické podpory pro nově vzniklou pobočku

Proveon Slovakia s.r.o.

Místo práce
Štúrova 7, Košice-Juh
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
746 - 1 344 EUR/měsícPo zapracování neomezené výkonnostní odměny. Ti nejlepší si u nás vydělají navíc i 600 € měsíčně, vše je ve vaší režii.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připojte se k nám, podílejte se na budování nové pobočky a změňte svůj zajetý pracovní stereotyp! Hledáme kolegy a kolegyně s nástupem v tomto i příštím roce.

Do nově vzniklé pobočky zavedeného klientského centra, fungujícího od roku 2006 v České republice, hledáme kolegy na pozici Specialista zákaznické podpory Vodafone. Blíže se na nás můžete podívat na náš Facebook (@proveon) a na Instagram pod #proveon_cz

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

• Na začátku každé směny si společně procházíme výsledky, denní cíle a novinky.
• Po celou směnu budete oporou pro zákazníky Vodafone, kteří vám volají, když si neví rady.
• Budete upravovat stávající služby a vytvářet nabídky na míru.
• Nedílnou součástí bude práce s interním systémem Vodafone.

HLEDÁME KANDIDÁTA, KTERÝ ...

• Efektivně řeší různé situace.
• Má rád různorodou práci a dokáže pohotově reagovat.
• Je otevřený novým věcem, ambiciózní a cílevědomý.

Předchozí praxe není potřeba, poskytneme vám zdarma školení a vše potřebné vás naučíme. Ukončené střední vzdělání je u nás ale podmínkou.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám váš strukturovaný životopis a my vás následující den budeme kontaktovat. Zodpovíme vám základní otázky, probereme doplňující informace a společně se dohodneme na dalším postupu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástupní fixní mzda (minimální hodinová mzda je 4,3 €).
• Osobní ohodnocení po dobu zapracování.
• Pravidelné navyšování fixní mzdy.
• Stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti.
• Možnost karierního růstu.
• Pravidelné tréninky, workshopy a zpětné vazby.
• Po zapracování možnost Home office s firemním počítačem.
• Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba od 8:00 do 20:00
• Výběr délky úvazku necháme na vás. Můžete si vybrat mezi 8hodinovým a 6hodinovým úvazkem.
• Kávu a čaj na pracovišti.
• Multisport kartu.
• Můžete se u nás zapojit do pravidelných soutěží o hodnotné ceny.
• Najdete u nás dobrý kolektiv, který vás mezi sebe rád přijme.
• Zdokonalíte se v profesionální komunikaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon poskytuje služby v oblasti péče o zákazníky, zákaznického servisu a telemarketingu. Specializujeme se na outsourcing komplexních zákaznických procesů a služby spojené s provozem, řízením a rozvojem zákaznických center.

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kristýna Kozlovská
Tel.: +420720950493
E-mail: poslat životopis
ID: 4188961  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 746 EUR/měsíc