Junior operátor - špecialista vymáhania pohľadávok - pob. Levoča

Protourion Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Námestie Majstra Pavla 36/36, Levoča
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe aj mesačné výkonnostné odmeny bez horného stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovisko na pobočke v Levoči (námestie Majstra Pavla)
- hlavnou náplňou našej práce je telefonická komunikácia s klientmi
– klientov upozorňujeme na omeškané splátky dlhu, navrhujeme splátkové kalendáre, uzatvárame s nimi dohody o úhradách
- zodpovedáme doplňujúce otázky klientov, vysvetľujeme dôvody a navrhujeme riešenia k úhrade celého dlhu
- práca v našom internom operačnom systéme
- práca na plný úväzok
- základná hrubá mzda 700 eur, po skúšobnej dobe aj mesačné výkonnostné odmeny bez horného stropu
- od juniora očakávame výborné zručnosti a prax vo vymáhaní pohľadávok
- nemáme záujem o uchádzačov, ktorí nemajú skúsenosti s vymáhaním pohľadávok
- pracovný čas: od 8:30 do 17:00, jednozmenný pracovný režim

- MÁME FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU
- ZÍSKAŠ VEĽA PRACOVNÝCH SKÚSENOSTÍ A ODBORNÝCH ZNALOSTÍ ZO SVETA FINANCIÍ A PRÁVA
- TAKTIEŽ MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÝ BALÍČEK FIREMNÝCH BENEFITOV
- NAŠI ZAMESTNANCI NA TEJTO POZÍCII DOSAHUJÚ REÁLNU HRUBÚ MZDU VO VÝŠKE 1000 €.

Informácie o výberovom konaní

Dve kolá výberu
1.kolo – vyhodnocovanie e-mailom zaslaných životopisov
2.kolo – osobný pohovor

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov postupujúcich do druhého kola. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Open Office - pokročilý

Počet rokov praxe

aspoň 6 mesiacov

• informačná gramotnosť
• finančná a ekonomická gramotnosť
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• rozhodovanie
• samostatnosť
• vyjednávanie

PROTOURION Slovakia, s.r.o. je skúsená spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne služby na celom území Slovenska, ktorých výsledkom je účinné vymoženie pohľadávok s prihliadnutím na existujúce obchodné vzťahy.
www.protourion.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kutlíkova 17
852 50 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Užák
E-mail: poslať životopis
ID: 3948566  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac