Poradíme Vám?

Psychológ/ psychologička v práci s predajcami NOTA BENE

Proti prúdu, občianske združenie, združenie (zväz,spolok)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 250 EUR/mesiacmzda je určená podľa seniority kandidáta/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ak veríš, že všetci ľudia majú mať prístup k bývaniu, chceš sa aktívne podieľať na zmysluplnom projekte a stať sa stabilnou súčasťou nášho tímu, volaj;
• hľadáme kolegu/yňu s chuťou počúvať, podporovať, sprevádzať ľudí bez domova na ich tŕnistej ceste k uzdraveniu, zlepšeniu kvality života;
• budeš poskytovať bezpečný priestor na uzdravenie sa z tráum a podnetný priestor na osobnostný rozvoj klientov;
• naša organizácia sa rozrastá do ďalších programov, v ktorých môžeš uplatniť a rozvíjať svoje talenty;
• súčasťou práce bude psychologická diagnostika s využívaním špecializovaných odborných metód, poskytovanie poradenstva vrátane krízovej intervencie

• sme skvelý tím s bohatými odbornými skúsenosťami, širokým záberom podpory a zdieľania s kolegami
• ponúkame profesijný rozvoj a možnosti kariérneho rastu - supervízie, intervízie, konferencie a stáže
• preplácame MHD v rámci Bratislavy
• vytvárame slobodné a kreatívne pracovné prostredie

Záujemcovia, prosím, zasielajte CV a Motivačný list, v ktorom uveďte prečo chcete spolupracovať s nami a našou cieľovou skupinou na [email protected]

Ďakujeme všetkým, ktorí sa uchádzajú o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

• hľadáme kolegu/yňu, čo rešpektuje klientovu slobodu robiť aj také rozhodnutia, ktoré sa nejavia azda ako tie najsprávnejšie
• je samostatný/á a iniciatívny/a a zároveň tímový/á hráč/ka
• ideálny/a kandidát/ka má predchádzajúce skúsenosti s prácou s extrémne vylúčenými ľuďmi

Nota bene nie je iba časopis. Nota bene je projekt, v rámci ktorého pomáhame ľuďom bez domova zabezpečiť si lepšie bývanie, zamestnanie, oddlžujeme a meníme verejnú mienku o bezdomovectve.
V OZ Proti prúdu už viac ako 20 rokov pomáhame ľuďom bez domova, aby si pomohli sami – získali príjem, sebaúctu a sociálne kontakty. Hlavným nástrojom pomoci je projekt pouličného časopisu Nota bene, do ktorého sa zapojilo už viac ako 4 000 ľudí bez domova v 19 mestách Slovenska.
Našim dlhodobým cieľom je snaha o systematické a legislatívne zmeny a strategické riešenie bezdomovectva na národnej úrovni, na ktorých pracujeme spolu s predajcami Nota bene v rámci projektu Advokácie.

Viac info na:
www.notabene.sk
www.facebook.com/casopisnotabene

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karpatská 10
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Hochel
Tel.: +421905440764
E-mail: poslať životopis
ID: 4159180  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac