930 - 1 030 EUR

Plnokrvná sociálna práca v Nota bene

Proti prúdu, občianske združenie, združenie (zväz,spolok)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ak veríš, že všetci máme mať prístup k jedlu a bývaniu, chceš sa aktívne podieľať na zmysluplnom projekte a stať sa stabilnou súčasťou nášho tímu, volaj;
• hľadáme kolegu/yňu s chuťou počúvať, podporovať, sprevádzať ľudí bez domova na ich tŕnistej ceste k istote bývania, k istote príjmu a ak to zdravie klienta umožní, k istote stabilného zamestnania;
• projekt NOTA BENE je jedinečná príležitosť robiť komplexnú sociálnu prácu s klientom a jeho okolím, v kancelárii a teréne, s finančnou hotovosťou aj informačným systémom, samostatne a v tíme, teda pestrú, plnokrvnú sociálna prácu, ktorej poslaním je robiť tento svet lepší.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda vzhľadom na skúsenosti a schopnosť samostatne pracovať: • JUNIOR 930 Eur • SENIOR 1030 Eur

• byť súčasťou skvelého tímu s bohatými odbornými skúsenosťami, širokým záberom podpory a zdieľania s kolegami
• ponúkame profesijný rozvoj a možnosti kariérneho rastu - supervízie, konferencie a stáže
• pekné chvíle na výletoch a splavovaní riek, na hudobnom festivale Pohoda, na Homeless plese a iných akciách
• preplácanie MHD v rámci Bratislavy
• slobodné pracovné prostredie.

Záujemcovia, prosím, zasielajte CV a Motivačný list - prečo chcete s nami spolupracovať, na [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí sa uchádzajú o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša práca je poslaním, preto hľadáme kolegu/yňu:
• rešpektuje klientovu slobodu robiť aj také rozhodnutia, ktoré sa nejavia ako tie najsprávnejšie
• riešenia hľadá spolu s klientom a nerobí veci za neho, za ňu
• je samostatný/á a iniciatívny/a a zároveň je tímový/á hráč/ka
• sociálny/a pracovník/čka podľa Zákona o sociálnej práci http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-219 - veľkou výhodou
• vodičský preukaz skupiny B - výhodou.

NOTA BENE nie je iba časopis. Je to projekt, v rámci ktorého pomáhame ľuďom bez domova zabezpečiť si lepšie bývanie, zamestnávame ich, oddlžujeme a meníme verejnú mienku o bezdomovectve.
V OZ Proti prúdu od roku 2001 pomáhame ľuďom bez domova, aby si pomohli sami – získali príjem, sebaúctu a sociálne kontakty. Hlavným nástrojom pomoci je projekt pouličného časopisu Nota bene, do ktorého sa zapojilo už viac ako 4 000 ľudí bez domova v 19 mestách Slovenska.
Našim dlhodobým cieľom je snaha o systematické a legislatívne zmeny a strategické riešenie bezdomovectva na národnej úrovni, na ktorých pracujeme aj spolu s predajcami Nota bene vrámci projektu Advokácie.

Viac info na:
www.notabene.sk
www.facebook.com/casopisnotabene

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karpatská 10
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pohovory
Tel.: +421905440764
E-mail: poslať životopis
ID: 3778334   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda vzhľadom na skúsenosti a schopnosť samostatne pracovať: • JUNIOR 930 Eur • SENIOR 1030 Eur