Ortopedický technik Piešťany

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZamestnávateľ ponúka uchádzačovi fixnú mesačnú mzdu + pohyblivú zložku. Mzda je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Branie mier na ortopedicko-protetické zdravotnícke pomôcky od pacientov a ich výroba, odoberanie merných podkladov na individuálne zhotovované ortopedicko-protetické pomôcky a individuálnu ortopedickú obuv.
Spolupráca s lekármi, komunikácia s pacientom.

Pružný pracovný čas.
Služobný mobil, notebook.
Príspevok zamestnávateľa na DDS.
Odmeny pri osobných a pracovných výročiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ortopedický technik, fyzioterapeut ,masér, zdravotnícky asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ortopédia: branie mier, sádrovanie, skúsenosti so spracovaním termoplastov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke vzdelanie, výhoda odbor ortopedický technik. Absolventi inej špecializácie si môžu vzdelanie doplniť štúdiom popri zamestnaní .
Vodičský preukaz B
Organizačné schopnosti, manuálna zručnosť, trpezlivosť pri práci s pacientmi, komunikatívnosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4596750  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac