Farmaceutický laborant

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixu v sume 750 € + % prémie z tržieb. Cca 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská firma s dlhoročnou tradíciou hľadá do svojej výdajne zdravotníckych pomôcok v Bardejove zodpovednú farmaceutickú laborantku.
- vydávanie zdravotníckych pomôcok na poukazy
- predaj tovaru za hotovosť, objednávanie a príjem tovaru
- fakturácia poukazov na poisťovne
- manažuje skladové hospodárstvo
- vystavovanie dodávateľsko-odberateľských faktúr
- inventarizácia tovaru
- organizácia skladu a predajných priestorov, vystavenie tovaru
- dodržiavanie hygienických požiadaviek

- stabilná spoločnosť
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- zľavy na produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské s maturitou - farmaceutický laborant, Pomaturitné vzdelanie - farmaceutický laborant, Vysokoškolské I.stupňa - technik pre zdravotnícke pomôcky

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vo výdajni ZP alebo v lekárni

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme lojálneho človeka s chuťou do práce, ktorý má teamového a obchodného ducha, je bezúhonný a komunikatívny. Orientácia v spracovávaní zdravotníckej dokumentácie je vítaná.
Podmienkou prijatia je vzdelanie :
farmaceutický laborant (stredná zdravotná škola + špecializácia ZP alebo lekárenstvo), zdravotnícke a diagnostické pomôcky (vysoká škola I. stupňa), farmácia (vysoká škola II. stupňa). Musí byť registrovaný v SLK alebo SKMTP.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4099440  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac