Prevádzkový elektrikár

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,20 €/hod. + 18 % prémie (1 000,- € mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strojov, zariadení a budov.
Podmienka : platné osvedčenie z Vyhlášky 508/2009 Z.z. § 22, resp. § 23.

Stabilná spoločnosť, odborné vzdelávanie, príspevok zamestnávateľa na DDS, stravovanie v mieste výkonu práce, výhodný doplatok zamestnanca na stravný lístok, príspevok na dopravu, zľavy na produkty, športové aktivity.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
02/44451853
E-mail: [email protected]

Spoločnosť kontaktuje len uchádzačov, ktorí sú pozvaní na osobný pohovor. Ostatné žiadosti budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Počet rokov praxe

2

flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2432125  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,20 €/hod. + 18 % prémie (1 000,- € mesačne)