Hľadáme Absolventov do skvelého tímu obchodníkov

Protect Company SK

Miesto práce
Štetinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac+ provízna pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká:
- udržuješ a prehlbuješ vzťahy s existujúcimi klientmi z radov veľkých, stredných a malých firiem
- vedenie bežnej administratívy - práca s kancelárskymi programami
- vyhľadávaš a rozvíjaš nové obchodné príležitosti
- staráš sa o klienta a riešiš jeho požiadavky
- vyjednávaš so zákazníkom s cieľom uzavrieť obojstranne výhodný obchod
- vzdelávaš sa na firemných školeniach
- úzka spolupráca so skúsenejšími členmi tímu
- účasť na obchodných rokovaniach

Čo ponúkame:
- pravidelné školenia, vrátane úvodného tréningového zaškolenia (jasné, že už plateného)
- príležitosť pre tvoj rýchly rast a rozvoj
- teambuildingy
- klimatizované moderné prostredie
- pre milovníkov športu kartu Multisport
- kafetéria na pracovisku
- pevnú pracovnú dobu (8.30 - 17.00, piatok do 16:00), víkendy a sviatky nepracujeme
- knižnica s odbornou literatúrou
- nadštandardnú fixnú odmenu 1200EUR + provízie a bonusy, ktoré ovplyvňuješ svojim parádnym výkonom
- uvítame aj čerstvých absolventov

Zašlite nám svoj životopis a naše personálne oddelenie sa Vám ozve :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame my:
- máš prirodzený prejav, dobrú slovenčinu
- dokážeš samostatne pracovať, ale zároveň si tímovým hráčom
- preferuješ prácu v priateľskom kolektíve
- si komunikatívna a pozitívne ladená osobnosť
- hľadáš najlepšie riešenie, nie dôvody, prečo niečo nejde
- práca pod tlakom Ťa motivuje k lepším výkonom a si zdravo súťaživý
- reprezentatívne vystupovanie
- vieš s počítačom a orientácia na internete ti nerobí problém

S transformáciou centrálne plánovanou na trhovú ekonomiku a rozvojom informačných technológií sa život nás všetkých zmenil v mnohých smeroch a digitalizácia celej rady procesov umožnila prudký rozvoj a masové rozšírenie mnohých sofistikovaných nástrojov, ktoré boli ešte pred niekoľkými málo rokmi nemysliteľné. Jednou z oblastí, ktorá využila širokých možností IT "revolúcie" je sektor finančných služieb, a to nielen korporátnych, ale aj osobných, a spolu s algoritmizáciou postupov sa otvorila bežnej populácii nepreberná paleta možností ako na poli poistenia (dnes je možné poistiť si takmer akékoľvek riziko , od straty zamestnania po náhodnú škodu spôsobenú našimi deťmi) po niekoľko investičných produktov, ktoré na každom kroku ponúkajú banky, investiční sprostredkovatelia, maklérske a brokerské firmy, aj už spomínané poisťovne, poradcovia, sprostredkovatelia burzových obchodov pre drobných investorov a predajcovia poisťovacích služieb.
ID: 4540385  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac