Hledáme právě Tebe do kanceláře -Bratislava (Junior trader)

Protect Company SK, s.r.o.

Miesto práce
Zámocké schody, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Brutto 900 Eur / po skúšobnej dobe navýšenia 1400 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba, pokial...
· Si spoľahlivý a komunikatívny.
· Baví ťa komunikácia po telefóne a obchod.
· Máš prirodzený prejav, vieš dobre po slovensky, a to vrátane pravopisu.
· Vieš s počítačom a orientáciou na internete ti nerobí problém.
· Preferuješ prácu v priateľskom kolektíve.
Pokiaľ nemáš zkúsenosti, nevadí. U nás sú úspešný aj ti, který majú aspoň štipku potenciálu, ktorý společne vymodelujeme.
· Ponúkame:
· Fixný plat 900€ (po zkušobnej dobe 1 200€) plus provízie a bonusy· Priemerný obchodník si zarobí 2711€
· Práca je na trvalý pracovný pomer, alebo IČO, na dobu neurčitu

· Víkendy a sviatky volné.
· 6 týždňov dovolenky
· Súťaže o nadštandartné ceny
O svojich zamestnancov sa náležite staráme. Máme tu trénera a kouča, ktorý bude rozvíjať tvoje silné stránky prostredníctvom odborných školení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

· Komunikácie s ľuďmi
· Samostatnosť
· Starostlivosť
· Drive!

Sme nadnárodná obchodná spoločnosť .Vďaka našej obchodnej skupine, ktorá zahŕna štyroch partnerov, máme v Českej republike päť pobočiek a za sebou tisíce spokojných zákaznikov. Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitosti sa stále rozrastáme a plánujeme otváranie nových pobočiek, nie len v rámci ČR a SR. Zároveň rozširujeme naše stávajúce tými o nových obchodníkov.
ID: 3624767  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Brutto 900 Eur / po skúšobnej dobe navýšenia 1400 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy