Ambiciózný obchodník

Protect Company SK, s.r.o.

Miesto práce
Zámocké schody 5043/2a, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
07.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš spoznať nový odbor? Nemáš žiadne pracovné skúsenosti? Nebojíš sa nových vecí? Si komunikatívny? Ovládaš základnú znalosť práce na PC? Vieš zdvihnúť telefón a volať? A chceš to robiť? Ak si si aspoň raz odpovedal ÁNO, si náš!! Všetko potrebné Ťa naučíme. My sa v práci bavíme a sme super partia. Poď pracovať k nám.

Čo je náplňou práce?
● Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
● Vedenie obchodných rokovaní s klientmi
● Práca s internou databázou, evidencia dát, komunikácia s obchodnými partnermi
● Účasť na firemných školeniach a stážach u našich obchodných partnerov

● základná zložka mzdy 900€ + neobmedzené provízie z predaja + bonusy
● bežne si obchodníci s províziami zarobia viac než 1800€, tí najšikovnejší viac ako 3300€.
● Práca na plný úväzok v prestížnom odbore
● Každý mesiac relax párty alebo s čistou hlavou sa maká najlepšie
● Práca v open office, ale na krk Ti nikto dýchať nebude
● Podporíme Tvoje vzdelanie v rámci pracovnej doby (platené firmou) - školenia, odborné semináre a vzdelávacie kurzy, odborná knihovňa ...
● Získaš nové znalosti a skúsenosti, ktoré ti budú prínosom nielen v práci, ale aj doma
● Neobmedzená šanca pre kariéru a osobný posun
● Samozrejmosťou sú teambuildingové akcie, stáže a dovolenky v EU
● 6 týždňov dovolenky a od Vianoc do Nového Roka nepracujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Do nášho tímu hľadáme mladých ľudí, ktorí si chcú plniť svoje sny
● Mal by si mať reprezentatívne vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti

Sme nadnárodná obchodná spoločnosť .Vďaka našej obchodnej skupine, ktorá zahŕna štyroch partnerov, máme v Českej republike päť pobočiek a za sebou tisíce spokojných zákaznikov. Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitosti sa stále rozrastáme a plánujeme otváranie nových pobočiek, nie len v rámci ČR a SR. Zároveň rozširujeme naše stávajúce tými o nových obchodníkov.
ID: 3554240  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy