Práve si dokončil školu? Poď k nám :) Protect Company SK ( Administratívny pracovník )

Protect Company SK, s.r.o.

Miesto práce
Zámocké schody 5043/2a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
19.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokončil si školu a prázdniny sú už za tebou?
U nás máš možnosť vyskúšať si niečo nové. Nie si úplne rozhodnutý čo chceš po škole robiť? Nezáleží natom, čo si študoval. Podstatné je mať chuť naučiť sa niečo nové a naši školitelia ťa všetko naučia.

Hľadáme kolegov, ktorí:
*chcú pracovať pre svetovú investičnú spoločnost
*chcú sa kariérne rozvíjať a dokonalovať sa aj v zahraničí
*pracovať v mladom a pozitívnom kolektíve, neuspokoja sa s platom 20tisic/ mesiac
*chcú byť do budúcna finančne nezávislí
*venovať sa oboru, ktorý patrí medyi najlepšie formy zhodnocovania financií ,

Ponúkame:
*základ 23000/36000 + provízie + bonusy = priemerne 70tis/mesiac
*úvodné školenia vrámci prvých 10 dni, odmena 10, 000 Kč
*možnosť týždenného vyplácania výplaty v prvých troch mesiacoch od nástupu. tj. 5000kč/ týždenne - poslední týždeň dorovnanie do základu a vplatenie provízií a bonusov
*školenie každý týždeň - odborné znalosti alebo obchodné zručnosti
*motivačné akcie formou sútaži o auto, telefon, dovolenku, vstupenky na rôzne akcie
*sviatky a víkendy volné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

mať ťah na bránku :)

Sme nadnárodná obchodná spoločnosť .Vďaka našej obchodnej skupine, ktorá zahŕna štyroch partnerov, máme v Českej republike päť pobočiek a za sebou tisíce spokojných zákaznikov. Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitosti sa stále rozrastáme a plánujeme otváranie nových pobočiek, nie len v rámci ČR a SR. Zároveň rozširujeme naše stávajúce tými o nových obchodníkov.
ID: 3518800  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur + neobmedzené provízie z predaja + bonusy