Dizajnér kúpeľní - Odborný predajca

Prostinák Miroslav - TOMI

Miesto práce
Pivovarská 390, Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ihneď
850 - 1 300 EUR/mesiac+ motivačný mesačný a kvartálny bonus podľa dosiahnutých výsledkov , viac informácií na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dispozičné riešenia a návrhy kúpeľní a interiérov v grafickom programe
-spracovanie ponúk, objednávok, vyskladnenie tovaru
-konzultačná a odborná poradenská činnosť v oblasti obkladov , dlažieb , sanity, interiérových dverí a podláh
- komunikácia so zákazníkom mailom, telefonicky , osobne
- práca v tíme

-prax výhodou -zohľadnená v nástupnom plate
-zázemie stabilnej a úspešne sa rozvíjajúcej Slovenskej firmy
-zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
-motivačné ohodnotenie
-možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
-príjemné pracovné prostredie
-pravidelné školenia v SR aj v EU

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe profesného životopisu pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v obore výhodou :technický , dizajnérsky, stavebný odbor, interiérový dizajn

Ostatné znalosti

CAD Decor - Základy
Rhinoceros 3D - Základy
SketchUp - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta požadujeme vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, aktívny a zodpovedný prístup, spoľahlivosť. Chuť pracovať v tíme .Hľadáme talenty, ktoré baví obchod, dizajn a osobný kontakt so zákazníkmi .

Spoločnosť TOMI štúdio patrí v oblasti svojho pôsobenia medzi lídrov v regióne s dynamickým rastom. Zaoberá sa predajom keramických obkladov, dlažieb, sanity , interiérových dverí a podláh , materiálov pre vnútornú výstavbu a fasády.
Heslo majiteľa firmy: "Keď je práca potešením, je aj život radosťou."

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2087524  Dátum zverejnenia: 27.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac