Reagujte bez životopisu

Čapovanie piva - staromestské slávnosti Žilina

PROSPERITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Hlinkovo námestie, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.6.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.odmeny podľa výkonu počas trvania slávností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam brigádu v termíne 15.6., 16.6., 17.6., 18.6. počas staromestských slávností v Žiline. Brigáda v stánku POD HVIEZDOU na Hlinkovom námestí. Pracovná náplň je čapovanie piva a kofoly. Nutná prax s výčapom. Nutný platný zdravotný preukaz.

Záujemci pošlite životopis alebo minimálne fotografiu a pár informácií o vás: meno, bydlisko, skúsenosti a dôvod záujmu o brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné vedieť čapovať - preukázateľná prax počas brigády alebo predchádzajúcej/súčasnej práce.

Sme tradičná žilinská značka s názvom "POD HIVEZDOU". Naším zameraním je predaj nápojov a jedla na staromestských slávnostiach a vianočných trhoch. Už 10 ročníkov obsluhujeme tisícky spokojných žilinčanov a návštevníkov mesta Žilina počas týchto podujatí.
ID: 4335905  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.