Špecialista do pobočky hypo-realitného centra PROSPERITY

PROSPERITY SERVICE, S.R.O.

Miesto práce
Letná 84/77, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 300 EUR/mesiacProvízie, tipérske odmeny, dovolenky ako odmena za výkon, team-buildingové aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybuduj si úspešnú kariéru s nami! Pridaj sa k nám a splň si svoje sny. Rozširujeme naše tímy a do spolupráce hľadáme najlepších z najlepších.
Ak si zažil rutinu a obmedzenia, ktoré Ti bránili v úspechu, tak tu si na správnom mieste. Tvoj limit určujú len Tvoje schopnosti a vôľa. Pridaj sa k nám a zaži atmosféru nasadenia, radosti a úspechu.
Staň sa členom nášho tímu špecialistov, ktorý hľadajú spôsoby a nie dôvody.
Na základe dlhoročných skúseností sme vytvorili revolučný provízny systém, a ak si ten, kto sa dokáže predať a pozná svoje silné stránky, tak sa budeš cítíť skutočne ohodnotený. Pridaj sa!
Ak chceš nadštandardný príjem, mladý kolektív, flexibilný pracovný čas a kariérny rast, tak neváhaj a posielaj svoj životopis. Daj nám o sebe vedieť.
Ty potrebuješ nás a my Teba.
ŠIKOVNÉHO ČLOVEKA PRIJMEME KEDYKOĽVEK.

Expandujúca, stabilná a zabehnutá spoločnosť PROSPERITY rozširuje svoje tímy na pozície:
hypotekárny špecialista,
realitný maklér,
telefonistka - asistentka,
servisný špecialista pobočky servisného centra,
Human Resources - náborár.
Pre región Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Kežmarok, Prešov a Košice.

Obsahová náplň práce jednotlivých pozícií:
Telefonistka - asistentka:
- kontaktovanie existujúcich a nových klientov za účelom servisu a spracovávania existujúcich zmlúv
- komunikácia s klientmi,
- dohodnutie servisných stretnutí s existujúcimi klientmi,
- prepočítavanie ponúk klientom v rámci nášho servisného systému - prevzatie klienta do správy v rámci unikátneho systému servisnej starostlivosti klienta a jeho zmlúv.
Náborár:
- vyhľadávanie a recruiting nových partnerov do spolupráce v rámci všetkých oblastí záujmu spoločnosti, a to: predaj investičného zlata, špecialisti do servisného centra pobočky, hypotekárny špecialista, špecialista na poistenie a zaistenie - "život - neživot", kapitálový trh - špecialista na investície, realitný maklér - expert na predaj nehnuteľností.
Hypotekárny špecialista:
- aktívne spracovávanie hypoték,
- hypotekárne poradenstvo a spracovávanie existujúcich klientov pobočky,
- starostlivosť a servis o existujúcich klientov v rámci pobočky - refinančné úvery,
Servisný špecialista pobočky servisného centra:
- kontaktovanie existujúcich a nových klientov za účelom servisu ich zmlúv,
- dohodnutie servisných stretnutí s existujúcimi klientmi ako špecialista aj v oblasti hypoték, investícií, poistení,
- v oblasti investícií - nastavenie a riadenie portfólií pre klientov.
Reality maklér:
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností na predaj - ich náber do ponuky na predaj,
- vykonávanie obhliadok nehnutelností a predaj realít.
Pre všetky pozície:
- férový a bezkonkurenčný provízny systém - tie najlepšie provízne podmienky,
- aktívne budovanie prospešných vzťahov s klientmi a partnermi.

Ak nemáš skúsenosti a ešte nič z toho nevieš, nevadí, pošli svoj životopis tiež, všetko Ťa naučíme, ak máš chuť na sebe makať - a aj keď možno nič z týchto oblastí v tejto chvíli nevieš, je to good ☝ všetko Ťa naučíme.

Najvyššie možné provízne ohodnotenie na trhu + zaujímavý tipérsky príjem z odporúčaných obchodov v rámci pobočky.
V realitách zaujímavé široké príjmové možnosti aké v iných realitkách nenájdeš - tipérske možnosti zárobku v ostatných oblastiach nášho pôsobenia - viac info na pohovore.
Podpora, nezávislosť, zázemie, istota, záujímavý kariérny rast, nadštandardný príjem, mladý kolektív, coaching, osobnostný rozvoj.
Práca aj z domu, časová flexibilita.
Týždenné vyplácanie provízií.
Výplata na základe výkonu.
Fixný plat s možnosťou získania bonusu.
Priestor na osobnostný rast (pravidelné produktové a soft-skillové školenia) a kariérny postup.
Pravidelné team-buildingy, súťaže a dovolenky.
Privítanie a spracovanie klientov v reprezentatívnej dizajnovej pobočke v centre mesta.
My nepracujeme od 8:00 do 16:00. Naša práca je životný štýl, či hobby, nepracujeme, žijeme tým. Náš čas je úplne flexibilný a slobodný a naša slodoba spočíva v tom, nie či to urobím, ale kedy to urobím.
Naša odmena za prácu je bez finančného stropu.

Informácie o výberovom konaní

Máš skúsenosti s aktívnym predajom hypoték alebo realít?
Chceš sa stať uznávaným profesionálnym realitným maklérom, hypo-špecialistom, špecialistom na riadenie portlólia investícií alebo špecialistom na predaj zlata a mať stabilný príjem?
Si dobrý obchodník a ocenil by si férový provízny systém? Chceš súťažiť s tými najlepšími? Očakávaš za vysoký výkon aj to najvyššie možné ohodnotenie a podporu? V tom prípade sa pridaj k nám.
Ak máte záujem o niektorú z týchto pozícií, kliknite na " poslať spoločnosti životopis " .....
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Nenašli ste sa v tejto pozícii? Podľa štúdii sa celosvetovo až 40% uchádzačov zamestná vďaka odporúčaniu. Ak poznáte niekoho kto sa podľa Vás hodí na dané pozície, kliknite prosím na " preposlať ponuku známemu " - hoď nám naňho kontakt - odmeníme Ťa.
Ďakujeme.
Predaj sa k nám, umožníme Ti využiť Tvoje schopnosti naplno!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, reality, servis klientov, osobnostný rast

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
MacOS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme profesionálov, ktorí chcú za svoje služby najvyššie možné ohodnotenie, benefity, slobodu a samozrejmosťou je plná podpora, zázemie, office a tú najlepšiu produktovú a systémovú podporu vrátane softvéru, priestorov v rámci renomovanej pobočky s frančízovým systémom a s lifestylovým konceptom.
Skúsenosti s aktívnym predajom hypoték - nie sú podmienkou ale vítané.
Telefonický kontakt s klientom - dohodnutie stretnutia za účelom servisu zmlúv.
Vášeň pre obchod.
Vnútorná motivácia a miera samostatnosti - vysoké osobné nasadenie.
Sebakritika, zvedavosť a prezentačné schopnosti.
Komunikatívnosť, chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa, schopnosť asertívneho jednania, príjemné vystupovanie, odolnosť voči stresu.
Obchodný duch, samovzdelávanie, empatické vlastnosti, cieľ, vytrvalosť, usilovnosť, proaktívne myslenie.
Ak Ťa niečo z toho vystihuje napíš nám.

Prosperity Service, s.r.o. je vlastníkom značky PROSPERITY, ktorá je vlastníkom frančízovej pobočky v oblasti financií a zároveň zastrešuje a vlastní realitnú značku GOOD4YOU.
- 19 rokov skúseností a know-how
- viac ako 20.000 spokojných klientov v správe,
- kompletné softvérové riešenia a systémy pre obchodníkov a klientov,
- vlastníme certifikát od Národnej Banky Slovenska ako podriadený finančný agent,
- realitný obchod, hypotekárne poradenstvo samostatne i v oblasti financovania nehnuteľností, vzdelávanie a coaching svojich partnerov, dizajnová pobočka, softvérové riešenia.

Sme profesionálne finančné a realitné centrum.
Spájame to najlepšie zo sveta financií od poistenia áut až po špecializované investičné účty od TOP európskych spoločností až po profesionálne realitné služby. Našim klientom dávame záruku, že pre nich ochotne bojujeme za tie najlepšie podmienky na trhu.
Sme pioniermi na trhu, pretože stále prinášame najnovšie trendy v oblasti financií a realít, nedržíme sa šáblón, ale riešenia prinášame na mieru pre klienta, aj keď to riešenie nie je dostupné na Slovensku.

V realitách prinášame zaujímavé široké príjmové možnosti, aké v iných realitkách nenájdeš - tipérske možnosti zárobku cez ostatné oblasti nášho pôsobenia. U nás ako v jedinej realitke vieš zarobiť pri predaji nehnuteľnosti aj keď ju nepredáš. Zaujíma ťa ako? Pošli svoj životopis a príď na výberové konanie. Nie sme klasická realitka, či finančné centrum. Sme oveľa viac. Sme hypo-realitné a finančné centrum, a ukážeme Ti možnosti, ktoré v bežnej podobnej spoločnosti nenájdeš.

Značka Prosperity je svet, ktorý sme vytvorili pre klientov so záujmom o vlastné bývanie, možnosti financovania a investícií, ale aj o zdravie a oddych.

Naším krédom je:
Kto vraví, že peniaze sú pre život dôležité, má pravdu.
Kto vraví, že peniaze nie sú dôležité, má tiež pravdu.
Najdôležitejšie je ale uvedomiť si, že narodili sme sa pre život, nie preto aby sme na ne dreli.
Aby ste si vedeli život naplno užit, starosti s peniazmi nechajte na nás.
PS: ...oddá sa žiť, pre všetko, čo život dáva...

Viac na webe: www.prosperity.sk
ID: 3958993  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac