4-10 €/hod - Brígáda v oblasti ľudských zdrojov s možnosťou pracovať odkiaľkoľvek

PROSPECTORS s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.10. 2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás sociálné sietě, budovanie komunit a práca v oblasti náboru a ľudských zdrojov? Chcete získať nielen zaujímavú položku do životopisu, ale aj cenné skúsenosti za peknú odmenu? Neváhajte a pridajte sa k nám! Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý nám pomôže s inzerciou pracovných ponúk a tiež s náborom zamestnancov. Ak ste študent, ktorý má veľa voľného času, alebo matka na materskej dovolenke, ktorá si chce privyrobiť a pracovať z domu, neváhajte a prihláste sa!

Vaša náplň práce?
- vytváranie a distribúcia reklám na sociálních sietě
- komunikácia s kandidátmi (sociálne siete, telefón, e-mail)
- nábor dočasných zamestnancov pre klientov v spolupráci s manažérom
- správa internej databázy
- kontrola pracovnej dokumentácie

Aká je naša predstava o vás?
- sociálne siete máte ako na dlani
- písomná a telefonická komunikácia je pre vás jednoduchá
- spoľahlivosť a pracovitosť sú vašimi silnými stránkami
- ste proaktívný a flexibilný
- poznáte základné funkcie programov Word a Excel
- máte skúsenosti v podobnej oblasti (výhoda, nie podmienka) :-)
- môžete začať okamžitě

Čo vám môžeme ponúknuť?
- práca z domu na dohodu / IČO
- vlastný mobilný telefón s neobmedzenými hovormi a SMS
- flexibilný pracovný čas riadený podľa našich potrieb
- rozširovanie skúseností v oblasti náboru a ľudských zdrojov
- plat 4 - 10 €/hod podľa úspešnosti obsadenia
- možnosť dlhodobej spolupráce

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis + pár riadkov o sebe!

Tešíme sa na možnú spoluprácu! :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4431741  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.