Administratívny pracovník odd. Dopravy a recyklácie

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Tvrdošovská cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacv závislosti od schopností a skúseností uchádzača, plus odmeny nad rámec mzdy v zmysle prémiového poriadku, mzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakturácia výkonov strediska dopravy a recyklácie /externá, interná/:
- doprava - prenájom strojov, prenájom pracovníkov,
- recyklácia - uskladnenie stavebnej sute, predaj recyklovaného materiálu, drvenie a triedenie stavebného odpadu,
- prenájom debnenia a lešenia.
Cenotvorba, vyhodnotenie ekonomickej efektivity poskytovaných služieb.
Plnenie ohlasovacích a informačných povinností v oblasti odpadov a nadrozmernej prepravy voči štátnym inštitúciám, sledovanie legislatívnych zmien.
Obsluha nákladnej váhy a registračnej pokladnice a s tým súvisiaca administratíva.
Spracovanie týždenných a mesačných výkazov strediska - sumarizácia výkonov, hospodársky výsledok - kontrola správnosti vstupných údajov.
Kontrola odovzdaných staziek od šoférov - kontrola správnosti údajov, vyplnenie všetkých potrebných údajov, vedenie evidencie staziek podľa strojov.
Odsúhlasovanie dodávateľských faktúr, vystavovanie objednávok.
Hospodárska korešpondencia, administratívne práce ekonomického a obchodného charakteru.
Evidencia a archivácia dokladov, písomností, zmlúv, objednávok a iné podľa pokynov nadriadených.

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.
So životopisom zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, analytické myslenie,
- ovládanie strednej úrovne ekonomických činností - orientácia v číslach, tvorba analýz a vyhodnotenie ekonomickej efektivity, nákladovosť,
- znalosť problematiky odpadového hospodárstva výhodou
- práca v systéme Kros Omega výhodou

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4483561  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac