Mzdár/personalista

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Jána Simora, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacMzda je rozdelená na základnú zložku 70% a variabilnú 30% . Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné, komplexné spracovanie miezd,
- komunikácia s príslušnými inštitúciami (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, DÚ),
- príprava mesačných mzdových uzávierok, výkazov,
- ročné zúčtovania daní, poistného
- evidencia a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, vyúčtovania, exekúcie),
- zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru,
- komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
- zabezpečenie a organizácia náborov, prijímania a prepúšťania zamestnancov,
- administrácia a zabezpečenie legitimácie a legalizácie pobytu a práce zahraničných zamestnancov v SR (najmä vo vzťahu k cudzineckej polícii, úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, obecným/mestským úradom a iným relevantným subjektom) a vedenie s tým súvisiacej dokumentácie,
- vedenie agendy BOZP ( spolupráca so zmluvným partnerom),
- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa danej agendy,
- návrhy zlepšenia aktuálnych procesov,
- práca v systéme MRP

Možnosť rastu a profesijného rozvoja, podpora ďalšieho vzdelávania. K dispozícii služobný telefón a notebook .

Kontaktovaní budú len kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na podobnej pozícií min. 2 roky
- samostatnosť, precíznosť, dôslednosť
- znalosť mzdového programu MRP výhodou

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3890049  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac