Obsluha drvičky a triedičky stavebného odpadu

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Tvrdošovská cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
4,25 - 8 EUR/hod.úkolová mzda pri obsluhe drvičky až do výšky 0,35 €/tona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a vedenie stavebných strojov, na ktoré má odbornú spôsobilosť a na ktoré je podľa denného prerozdelenia priradený (nakladač, rýpadlo, bager)
- práce na drvičke a triedičke stavebného odpadu, uchádzač so strojníckym preukazom 4 a 9
- zodpovedá za zverený stavebný stroj, udržiava ho v čistote a poriadku
- zabezpečuje potreby opráv a servis stavebných strojov
- vodičské práce

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich podmienky zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- fyzická zdatnosť
- manuálna a remeselná zručnosť
- výhoda drvičkársky preukaz

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3875935  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,25 EUR/hod.