Rozpočtár

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 820 EUR/mesiacPlat je rozdelený v dvojzložkovej mzde fixná 820 € brutto + pohyblivá až do výšky 1180 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obhliadka stavby
- príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou
- spracovanie kalkulácií a cenových rozpočtov stavebných činností
- spolupráca pri optimalizácii technických riešení

Stabilné zamestnanie, možnosť osobného rastu, mobil

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na obdobnej pozícii vítané
- znalosť kalkulačných programov
- schopnosť čítať projektovú a technickú dokumentáciu
- osobnostne: vyžadujeme precíznosť, dôslednosť, technické a analytické myslenie, samostatnosť a zodpovednosť

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3871156  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac