Manažér pre servis strojov a vozidiel

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacmzda závisí od schopností a skúseností uchádzača, mzda je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku, plus prémie nad rámec mzdy v zmysle prémiového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o vozový park spoločnosti (stavebné stroje, osobné a nákladné vozidlá), sledovanie a kontrola technického stavu strojov a vozidiel priamo v mieste realizovaných zákaziek
- údržba, zabezpečenie servisu a opráv strojov a vozidiel, riešenie agendy súvisiacej so servisnou činnosťou, výber dodávateľov opráv, komunikácia so servisnými spoločnosťami
- nákup náhradných dielov
- riešenie poistných udalostí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

výborné organizačné schopnosti
samostatnosť a rozhodnosť
zodpovednosť, presnosť a dôslednosť

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3676364  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac