Rozpočtár / prípravár stavieb

Prosol s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 105, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola projektovej dokumentácie
• Spracovanie cenových ponúk, verejných súťaži
• Vyhľadávanie subdodávateľov
• Komunikácia s dodávateľmi a klientmi
• Objednávanie tovaru a zodpovednosť za skladové zásoby
• Spracovanie rozpočtov
• Sledovanie nákladov stavieb
• Tvorba pravidelných reportov o stave rozpočtov/plán rozpočtov/cenových ponúk
• Tendrovanie a dopytovanie materiálov a služieb
• Spracovanie technologických postupov

mobil, notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, zameranie: pozemné stavby
vodičský preukaz skupiny B
dobrá orientácia v stavebných cenách
zmysel pre presnosť a precíznosť
znalosť technologických postupov a technických riešení v pozemných stavbách
samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
výborná technická a argumentačná schopnosť komunikácie
výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti zneškodnenia odpadov od vyťaženia až po samotnú likvidáciu prípadne zhodnotenie daného odpadu podľa požiadaviek jednotlivého klienta. Zneškodňujeme všetky druhy odpadov.
Zneškodňujeme nebezpečné, tekuté a ostatné odpady. Zneškodňujeme inertné odpady a ponúkame služby zhodnocovania a recyklácie odpadov v rámci celého územia SR.
Realizácia veľkých investičných stavieb, komplexné služby stavebnej činnosti, zemné a búracie práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3135703  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou