Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér/riaditeľ v IT

PROSOFT, spol. s r.o.

Kuzmányho, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 - 3 000 EUR/mesiacKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapojenie do analýzy trhu a identifikácie obchodných príležitostí, aktívny prieskum trhu
- vytváranie siete kontaktov zákazníkov a partnerov, udržiavanie vzťahov
- realizácia úvodného kontaktu, telefonické oslovovanie potenciálnych zákazníkov, návštevy, obchodné jednania, prezentácie, vyjednávanie
- zákazky v komerčnom a verejnom sektore
- hrubé porozumenie problematike a požiadavkám zákazníka
- zostavovanie a predkladanie cenových ponúk, dohadovanie zmluvných podmienok
- spolupráca s vedením, so solution architektom a vývojovým tímom

- flexibilná pracovná doba
- homeoffice
- ponúkame doplnkové príspevky na technické pracovné prostriedky
- hodiny angličtiny priamo vo firme, hradená účasť na konferenciách a vzdelávacích kurzoch
- organizujeme spoločné teambuildingy (chatovačky, opekačky, firemné raňajky atď.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia vo svete IT
- komunikatívnosť, zároveň umenie aktívne počúvať
- schopnosť vyjednávať
- profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
- orientácia na výsledky
- lojálnosť
- organizovaný prístup, evidencia príležitostí a obchodných prípadov, CRM
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 1 rok

PROSOFT je overeným a spoľahlivým dodávateľom informačných systémov a súvisiacich technológií s viac ako 30 ročnou históriou. Zabezpečujeme: Vývoj enterprise IS a aplikácií v technológiách Java pre platformy Windows, Linux, Android, iOS. Riešime témy ako: Doprava, Platby, Čipové karty, B2B predajné systémy a iné.
ID: 4387454  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac