SW Analytik

PROSOFT, spol. s r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 8, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 1200 € (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme rady našich analytikov, ktorí sa podieľajú na vývoji systémov pre oblasť osobnej dopravy - koncoví užívateľia týchto systémov sú najmä pracovníci významného slovenského dopravcu. Predmetom vývoja sú mobilné a webové aplikácie (s niekoľkými tisícmi používateľov) s robustnou business logikou na pozadí.

Náplň práce:
- komunikácia a spracovanie požiadaviek zákazníka,
- návrh use-case,
- príprava dátového modelu,
- tvorba analytickej dokumentácie,
- koordinácia s vývojovým tímom.

Priateľský kolektív
Príjemné pracovné prostredie v centre Žiliny (s parkovaním)
Flexibilný pracovný čas
Osobný prístup
Vzdelávanie
Stabilná práca
Teambuildingy, firemné raňajky, hodiny angličtiny, minifutbal na pracovisku, káva a viac kávy atď. :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky:
- znalosť UML,
- znalosť SQL a návrhu dátového modelu,
- pre tvorbu UML modelov používame Enterprise Architect,
- skúsenosti s programovaním,
- znalosť Java alebo C++ výhodou.

Samostatnosť
Tímový duch
Aktívny prístup k práci a inováciam
Záujem a schopnosť učiť sa
Zodpovednosť
Iniciatívnosť

Uvítame skúsenosti s:
- agilne riadenými projektami,
- ďalšími zručnosťami, ktoré nám môžu pomáhať zlepšovať sa, byť otvorení inováciam a zabezpečia, že spolu budeme mať naozaj aj dobrý pocit z toho čo po sebe zanechávame.

PROSOFT je overeným a spoľahlivým dodávateľom informačných systémov a súvisiacich technológií s viac ako 30 ročnou históriou. Zabezpečujeme: Vývoj enterprise IS a aplikácií v technológiách Java pre platformy Windows, Linux, Android, iOS. Riešime témy ako: Doprava, Platby, Čipové karty, B2B predajné systémy a iné.
ID: 3545837  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 € (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)